
Фреза SEKIRA D26 C5 N8 h54 d12 фігурна кромкова (150-548-22)
- Немає в наявності
- Код: 68020
2 057 ₴
Фреза SEKIRA D26 C5 N8 h54 d12 фігурна кромкова (150-548-22)Немає в наявності
2 057 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150-548-22 |
| Довжина різу (h) | 54 мм |
| Довжина фрези (L) | 103 мм |
| Діаметр фрези (D) | 26 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 8 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 057 ₴
