
Фреза SEKIRA D31 О22.5 h23 d8 кромкова конусна (016-225-18)
- Немає в наявності
- Код: 67957
545 ₴
Фреза SEKIRA D31 О22.5 h23 d8 кромкова конусна (016-225-18)Немає в наявності
545 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 016-225-18 |
| Градуси (O) | 22.5 |
| Довжина різу (h) | 23 мм |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 31 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | по дереву , по гіпсокартону , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴
