Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 243-330-12 |
| Довжина різу (h) | 41.5/44.5 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 8.5/8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


