
Фреза SEKIRA D33 h16 L60 d8 кромкова фальцева (030-160-18)
- Немає в наявності
- Код: 67941
560 ₴
Фреза SEKIRA D33 h16 L60 d8 кромкова фальцева (030-160-18)Немає в наявності
560 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 030-160-18 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, ОСБ |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
