
Фреза SEKIRA D35 h40 d12 фігурна кромкова (071-350-22)
- Немає в наявності
- Код: 68011
1 334 ₴
Фреза SEKIRA D35 h40 d12 фігурна кромкова (071-350-22)Немає в наявності
1 334 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 071-350-22 |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 93 мм |
| Діаметр фрези (D) | 35 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴
