
Фреза SEKIRA D40 h2 L50 d8 z3 кромкова фальцева (031-020-18)
- Немає в наявності
- Код: 67943
623 ₴
Фреза SEKIRA D40 h2 L50 d8 z3 кромкова фальцева (031-020-18)Немає в наявності
623 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 031-020-18 |
| Довжина різу (h) | 2 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴
