
Фреза SEKIRA D40 O120 h14 d8 пазова V-подібна (005-412-08)
- Немає в наявності
- Код: 67852
758 ₴
Фреза SEKIRA D40 O120 h14 d8 пазова V-подібна (005-412-08)Немає в наявності
758 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 005-412-08 |
| Градуси (O) | 120 |
| Довжина хвостовика | 36.5 мм |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Призначення | по дереву , по гіпсокартону , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴
