Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 242-440-12 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Діаметр фрези (D) | 44 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 22.5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 406 ₴


