Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 164-480-22 |
| Довжина різу (h) | 4 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 10 мм |
| Діаметр фрези (D) | 48 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 627 ₴


