
Фреза SEKIRA D50 C15 h11 d8 фігірейна горизонтальна (122-500-08)
- Немає в наявності
- Код: 68014
1 284 ₴
Фреза SEKIRA D50 C15 h11 d8 фігірейна горизонтальна (122-500-08)Немає в наявності
1 284 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122-500-08 |
| Довжина різу (h) | 11 мм |
| Довжина фрези (L) | 48 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴
