
Фреза SEKIRA D50 h10, L50 d8 z3 кромкова фальцева (031-105-18)
- Немає в наявності
- Код: 67956
1 089 ₴
Фреза SEKIRA D50 h10, L50 d8 z3 кромкова фальцева (031-105-18)Немає в наявності
1 089 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 031-105-18 |
| Глибина різу | 18.5 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5x13x5 мм |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴
