
Фреза SEKIRA D50 h22 d8 для кутового зрощування (154-500-08)
- Немає в наявності
- Код: 68021
2 057 ₴
Фреза SEKIRA D50 h22 d8 для кутового зрощування (154-500-08)Немає в наявності
2 057 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 154-500-08 |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 22 мм |
| Довжина фрези (L) | 62 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 057 ₴
