Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 131-600-12 |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 12 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 1600 об/хв |
| Призначення | по дереву , по гіпсокартону , ДСП |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴


