
Фреза SEKIRA D60 C16 h12 d12 фігірейна горизонтальна (122-600-12)
- Немає в наявності
- Код: 68015
1 350 ₴
Фреза SEKIRA D60 C16 h12 d12 фігірейна горизонтальна (122-600-12)Немає в наявності
1 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122-600-12 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 52 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
