Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 204-830-22 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 35 мм |
| Довжина фрези (L) | 61 мм |
| Діаметр фрези (D) | 83 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864 ₴


