
Фреза SEKIRA D93 h14 R3/25 d12 фігірейна горизонтальна (202-930-22)
- Немає в наявності
- Код: 68022
2 121 ₴
Фреза SEKIRA D93 h14 R3/25 d12 фігірейна горизонтальна (202-930-22)Немає в наявності
2 121 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 202-930-22 |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 93 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 12000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5x13x4 мм |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121 ₴
