
Фреза SEKIRA R1.5 D13 h5 d6 кромова калювальна (019-015-16)
- Немає в наявності
- Код: 67893
334 ₴
Фреза SEKIRA R1.5 D13 h5 d6 кромова калювальна (019-015-16)Немає в наявності
334 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 019-015-16 |
| Довжина різу (h) | 5 мм |
| Довжина фрези (L) | 49 мм |
| Діаметр фрези (D) | 13 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 1.5 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴
