
Фреза SEKIRA R3 D15 h10 d8 пазова фасонна (103-030-08)
- Немає в наявності
- Код: 67987
322 ₴
Фреза SEKIRA R3 D15 h10 d8 пазова фасонна (103-030-08)Немає в наявності
322 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 103-030-08 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 45.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 15 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Обертання фрези | RH |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Радіус (R) | 3 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴
