
Фреза SEKIRA R30 D73 h37 d12 калювальна кромкова (019-300-22)
- Немає в наявності
- Код: 67914
1 634 ₴
Фреза SEKIRA R30 D73 h37 d12 калювальна кромкова (019-300-22)Немає в наявності
1 634 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 019-300-22 |
| Довжина хвостовика | 49 мм |
| Довжина різу (h) | 37 мм |
| Довжина фрези (L) | 91 мм |
| Діаметр фрези (D) | 73 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 15000 об/хв |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Радіус (R) | 30 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴
