
Фреза SEKIRA R4 D18 h7 d6 кромова калювальна (019-040-16)
- Немає в наявності
- Код: 67897
368 ₴
Фреза SEKIRA R4 D18 h7 d6 кромова калювальна (019-040-16)Немає в наявності
368 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 019-040-16 |
| Довжина різу (h) | 7 мм |
| Довжина фрези (L) | 52 мм |
| Діаметр фрези (D) | 18 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴
