
Фреза SEKIRA R4 D29 h12 d8 кромова калювальна (049-040-18)
- Немає в наявності
- Код: 67971
623 ₴
Фреза SEKIRA R4 D29 h12 d8 кромова калювальна (049-040-18)Немає в наявності
623 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 049-040-18 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Діаметр фрези (D) | 29 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴
