Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 053-040-18 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 41 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | по дереву , по гіпсокартону , ДСП , МДФ |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴


