Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 043-060-18 |
| Довжина фрези (L) | 59 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, ДСП |
| Радіус (R) | 6 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5x13x4 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴



