Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 044-080-18 |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 45 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, ДСП |
| Радіус (R) | 8 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴


