Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3510d8D37setV |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Довжина різу (h) | 22 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 37 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 092 ₴






