Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3510d12D44setV |
| Довжина хвостовика | 36 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 44 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 801 ₴






