
Набір фрез CMT для кутових з'єднань D37.3 L22.2 d12.7 A22.5 (855.505.11)
- Немає в наявності
- Код: 14987
8 339 ₴
Набір фрез CMT для кутових з'єднань D37.3 L22.2 d12.7 A22.5 (855.505.11)Немає в наявності
8 339 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85550511 |
| Градуси (O) | 22.5 |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 37.3 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | HM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 339 ₴
