Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90012611 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 12,8 мм |
| Довжина фрези (L) | 71 мм |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴


