Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91116011b |
| Довжина хвостовика | 32 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | 791.025.00 підшипник |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Призначення | На дереві |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 8x16x5 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 033 ₴







