
Обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 912.691.11B
- Немає в наявності
- Код: 15262
2 789 ₴
Обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 912.691.11BНемає в наявності
2 789 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91269111b |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 92 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 789 ₴
