Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65799311b |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 110 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Верхній підшипник , Нижній підшипник |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Кромкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 395 ₴



