Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65799111 |
| Довжина хвостовика | 62 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 112 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Призначення | для дерева, ДСП |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6х19х6 мм |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴





