Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 513-045-10 |
| Довжина різу (h) | 35 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 4.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


