Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Діаметр | 40 мм |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51240011 |
| Довжина хвостовика | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | 2 грані + 2 торцеві зуби |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 692 ₴






