Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Діаметр | 55 мм |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51255011 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 55 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | RH |
| Загальна довжина | 90.0. мм |
| Особливості | 2 грані + 2 торцеві зуби |
| Тип | Фреза |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 939 ₴


