Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3823570 |
| Довжина хвостовика | 36 мм |
| Довжина різу (h) | 18 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 3.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Обертання фрези | Праве , Ліве |
| Призначення | МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴


