Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2014377 |
| Довжина різу (h) | 43 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Робоча довжина | 43 мм |
| Тип | Фреза |
| Тип свердла | Спіральне |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴





