Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PC04MS-603 |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2+2 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Призначення | по ламінату , по дереву |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 542 ₴


