Свердло для свердлильно присадних верстатів CMT D5 L35 h20 M10 з гвинтовим хвостовиком та зенкером (325.050.11
- Немає в наявності
- Код: 12291
2 379 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32505011 |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 35 мм |
| Діаметр фрези (D) | 5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M10/11x4 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, ламінату, для пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Свердло з гвинтовим хвостовиком ізенкером |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379 ₴


