Свердло для свердлильно-присаджувальних верстатів CMT D5 L75 l50 з гвинтовим хвостовиком (343.050.12)
- Немає в наявності
- Код: 12422
2 115 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34305012 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 75 мм |
| Діаметр фрези (D) | 5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | М10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, ламінату, для пластику |
| Обертання фрези | Ліве |
| Особливості | Свердло з гвинтовим хвостовиком |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴


