Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35206011 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 45 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | по дереву , за кольоровими металами , по ламінату , по пластику |
| Обертання фрези | Ліве |
| Особливості | Свердло з гвинтовим хвостовиком |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792 ₴


