Свердло для свердлильно-присаджувальних верстатів CMT D8 L63 l43 з гвинтовим хвостовиком (344.080.12)
- Немає в наявності
- Код: 12436
2 215 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34408012 |
| Довжина різу (h) | 43 мм |
| Довжина фрези (L) | 63 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Особливості | Свердло з гвинтовим хвостовиком |
| Призначення | для дерева, ДСП, ламінату, для пластику |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 215 ₴


