Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Діаметр | 3 мм |
| Загальна довжина | 57.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31053021 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 9 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 3 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Хвостовик із фаскою |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Робоча довжина | 9 мм |
| Тип | Фреза |
| Тип свердла | Спіральне |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴


